Відпочинок

Батутна арена

1 (7)

У Парку сімейного відпочинку Sky UP знаходиться єдина у Рівному батутна арена, площа якої складає 600 кв. м., офіційно – це найбільший рівненський батут.

Бутут обладнаний м’якими матами, трамплінами, а центральну ділянку займає  басейн з паролоновими кубиками, в який можна зістрибувати просто із полотна батуту.

Частина полотен батуту нахилена під кутом, що дозволяє експериментувати зі стрибками та отримати ще більше задоволення від перебування на атракціоні.

Мотузковий парк

Sky up_011

Мотузковий парк, спроектовано спеціально для Парку сімейного відпочинку Sky UP, з врахуванням особливостей приміщення та віку відвідувачів.

За рахунок застосування двох систем страховки (безперервної та основ альпіністської), розробникам вдалося втілити на одній мотузковій трасі дві лінії перешкод: по периметру – для дошкільнят та молодших школярів — «Дитяча», та внутрішню, перехресну – для дітей середнього шкільного віку – «Екстрим».

Загалом атракціон вміщує 22 мотузкові перешкоди та займає площу 120 кв. м. і 114 метрів у довжину.

За рахунок розміщення перешкод на невеликій висоті (1 м.), батьки можуть супроводжувати дітей під час проходження лінії «Дитяча».

«Angry birds» атракціон

Атракціон_енгрі_бьордс

Спеціально для дітей, які захоплюються комп’ютерними іграми, або люблять різного роду «стрілялки» в Парку діє атракціон із пневматичними «пушками», які стріляють невеликими поролоновими кульками.

За своїм функціоналом атракціон найбільше нагадує пейнтбол, з тією різницею, що пушки вмонтовані у підлогу, тому гравцям доводиться атакувати один одного із «засади», сидячу на пуфах. Гра розрахована на дві команди по три гравці. Постріл пушки максимально м’який та безпечний навіть для найменших відвідувачів.

Атракціон оформлений у стилі відомої гри для мобільних пристроїв Angry Birds.

Лабіринти

_MG_6724

 

_MG_6744

DSC_0135

_MG_2344

В Sky UP є три лабіринти для дітей та зона «пісочниці» для найменших відвідувачів. Двоє лабіринтів знаходяться на першому поверсі та призначені для дітей до 12 років, вони обладнанні гірками для спуску, цікавими секціями та перешкодами. В одному лабіринті є басейн з кульок, у іншому – з паралонових кубиків.

Третій лабіринт знаходиться на третьому поверсі та призначений для старших відвідувачів.

У зоні пісочниці також є басейн з кульками, класики, конструктори та різноманітні ігрові набори. Також тут «паркуються» усі транспортні засоби Sky UP: самокати, мотоцикли, машинки, ходунки та поні. Для найменших відвідувачів Парку під сходами обладнано пеленальний столик, а у ресторані є дитячі стільці.

Події

_MG_1907

Події

Щодня у Парку проходить один безкоштовний захід для дітей: майстер-клас, ігротека, караоке, показові виступи колективів тощо.

Слідкувати за розкладом подій можна у рубриці «Афіша».

МІСЦЕ СВЯТКУВАННЯ ІДЕАЛЬНИХ ДНІВ НАРОДЖЕННЯ!