Квест-гра «У пошуках Sky-скарбу»

!!!УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!
Нова гра від Парку сімейного відпочинку Sky Up!!!!

Квест-гра «У пошуках Sky-скарбу»

Дитинство, мабуть, жодної людини не минуло без мрій про пошуки скарбів. Було заведено ховати свої нехитрі дитячі коштовності, закопуючи їх у землю під шматок прозорого скла. Потім головним завданням ставало позначити місце схованки так, щоб самому відшукати, а інші, щоб не помітили.

Та реальні схованки, на думку Sky Up, цікавіші, оскільки саме в них зберігається справжній скарб – контейнери чи капсули з валютою Sky-bucks.

Тому ми розробили гру для поціновувачів активного, пізнавального та пригодницького дозвілля.

В чому полягає суть гри «У пошуках Sky-скарбу»?

Це квест-гра на відкритому повітрі, де кожен учасник знаходить  щось своє – можливість провести час, розгадуючи пізнавальні питання та завдання квесту, полюбляє сам процес пошуку, використання технологій та прокладання маршруту, ну, і найголовніше, пошук скарбу – контейнер з Sky-bucks – валютою Парку сімейного відпочинку Sky Up.

Що потрібно зробити?

  • Бути підписаним на сторінку Парку сімейного відпочинку Sky Up: https://www.facebook.com/skyup.rivne/;
  • Зареєструватися під постом про гру «У пошуках Sky-скарбу» — поставити лайк та зробити репост даного посту;
  • Отримати від адміністратора всі дані та підказки про розміщення сховку зі Sky-скарбом (підказки, мапа з орієнтиром, GPS-координати);
  • Розпочати пошук та знайти сховок зі скарбом;
  • Про знайдений скарб зробити фотозвіт на місці та розмістити його на нашій сторінці.

Сховок вважається «взятим»,  якщо гравець знайшов його, зробив фотозвіт та відмітився (зробив запис) під постом про даний сховок. Таким чином, ви фіксуєте факт знаходження схованки, і вказуєте наступним «шукачам», що з контейнером все в порядку, його ніхто не вкрав і не зруйнував.

Переможець, ЯКИЙ ВИКОНАВ ВСІ УМОВИ, може одноразово БЕЗКОШТОВНО (при пред’явлені бланку зі сховку з умовами гри) відвідати Парк сімейного відпочинку Sky Up та використати знайдені кошти відповідно до Sky-bucks Меню.

Сховок може бути у будь-якому місці, яке не є приватною і закритою територією. Але захований від сторонніх очей, і знайти його не завжди легко. Так що вам потрібно буде використовувати всі свої навички, технічні можливості та інтуїцію.

Забороняється!

Під час пошуку скарбу забороняються  будь-які дії, які призводять до руйнування або нанесення  шкоди природі або майну. Давайте дбайливо ставитися до всього навколишнього! Природа – наш Дім!

 * Адміністрація не несе відповідальності за ризики, пов’язані із пошуком схованок.

Подарунків вистачить усім, адже ЩОТИЖНЯ БУДЕ СТВОРЕНО НОВИЙ СХОВОК ЗІ SKYСКАРБОМ!

Поспішайте взяти участь, адже ГРУ РОЗПОЧАТО!!!

*  За детальною інформацією Ви можете звернутися до адміністрації:

097-107-80-80

098-107-80-80

МІСЦЕ СВЯТКУВАННЯ ІДЕАЛЬНИХ ДНІВ НАРОДЖЕННЯ!