Кінотеатр “KinoSky”

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ!

 

Основна концепція кінотеатру KinoSky– це два невеликих затишних зали, один з яких «КinoSky» «синій кінозал» розрахований на 40 місць, в якому відбуваються прем’єри фільмів та допрем’єрні покази в форматі 2D і 3D та «КinoСlub» «червоний кінозал» розрахований на 20 місць,який працює у освітньо-навчальному форматі, який дозволяє перегляд науково-популярних фільмів, трансляцій театральних вистав, концертів, спортивних змагань, науково-популярних фільмів та передач, фільмів мовою оригіналу, проведення групового шкільного освітнього процесу з використанням відео матеріалів взятих зі шкільної освіти, використовуючи ліцензійну кіно- та відео-продукцію.

Ми пропонуємо нашим глядачам широкий репертуар фільмів: від 4 до 5 картин одночасно в прокаті. Сеанси починаються кожні 1,5-2 години.

Для кінопоказів використовується новітнє цифрове кінопроекційне обладнання провідного постачальника проекційних рішень компанії NEC. Звукове обладнання компанії HK Audio – це збалансоване звучання та високий рівень SPL, що, безумовно, вражає.

Якісне 3D-зображення забезпечують сучасні екрани SilverScreen зі срібним покриттям компанії Harkness Hall Spectral 240 3D. Унікальна композиція покриття забезпечує ідеальний баланс між максимальною яскравістю та розподілом світла, що дозволяє отримувати чіткі, динамічні та візуально видатні 3D-зображення, одночасно підтримуючи звичайний 2D-вміст.

Всі ці технології у поєднанні зі звуковою системою Dolby Digital Cinema та Dolby Surround 5.1, дозволяють насолоджуватися фільмами з найбільш чітким звуком, найбільшою яскравістю картинки і найбільшим KPI.

Окуляри:

XpanD X103 – затворний метод розділення зображень для лівого і правого ока. В активних окулярах змонтовані РК-затвори, які синхронно з проектором по черзі закриваються, дозволяючи кожному оку бачити тільки своє зображення. Сигнал синхронізації передається на окуляри з використанням інфрачервоного випромінювання.

Крісла:

У кінозалі встановленні зручні ергономічні крісла з підставкою під напої, великий екран розміром 6х3 метри. В результаті маємо можливість показувати фільми в новітньому цифровому форматі DCI, з роздільною здатністю 2048х1080, в найкращому (без перебільшень якості) дарувати жителям міста позитивні емоції і демонструвати світові прем’єри і просто насолоджуватися новими світовими прем’єрами в нашому кінозалі.