Арт-майстерня

Гіпсові фігурки

Складно переоцінити важливість дитячої творчості, це не тільки можливість для дитини весело провести час, але і спосіб самореалізації, що дозволяє додатково розвинути дрібну моторику для дітей молодшої вікової групи та фантазію для старших діток. Використання при цьому заготовок гіпсових фігурок різних тварин, героїв улюблених мультфільмів або моделей транспорту для розфарбовування — ідеальний варіант. При цьому результат розфарбовування зможе довгі роки нагадувати про весело проведений час. У нашій Арт-майстерні Ви можете обрати фігурку улюбленого героя та розмалювати так, як підказує Ваша фантазія. 

Пісочна анімація

Це барвисте і захоплююче заняття, яким обов’язково зацікавиться ваша дитина.

Малювання дітьми піском на трафаретах з сюжетом відомих і популярних героїв дозволить розвинути фантазію. Вони допоможуть також розвинути увагу і посидючість.

Важливо зауважити, що малювання кольоровим піском матиме позитивний вплив не тільки на моторику ручок у дитини, але і поліпшить її зорово-моторну координацію. Даруючи дитині радість гри з кольоровим піском, ви відкриваєте перед нею новий дивовижний світ, збільшите її творчий потенціал і творче самовираження.