Актуальні акції

Групові відвідування

    * акція діє для шкіл та попередньо замовлених екскурсій

«Батут для дорослих»

Парк сімейного відпочинку Sky UP заперечує факт дорослішання! Ми вважаємо, що всі люди в більшій чи меншій мірі залишаються дітьми, тому запровадили «години для дорослих» на нашій батутній арені.
Тепер незалежно від віку ви можете зібратися із друзями, щоб перевірити скільки дитячого бешкетства у вас лишилося.

Для того, щоб взяти участь в акції потрібно зібрати групу дорослих чисельністю 20 або більше людей та обрати години для відвідування (Пн.-Пт.: 12:00 – 15:00, або 19:00 – 21:00). Наші адміністратори передзвонять, щоб запросити вас, якщо умови акції буде виконано. Вартість квитка на «Батут для дорослих» — 60 грн.

«Золотий квиток»

Це акція для здібних, талановитих та спритних хлопчиків і дівчаток. Якщо ти маєш помітні заслуги в школі, або гуртку, перемагаєш в олімпіадах або змаганнях, представляєш свою школу/місто/країну на конкурсах – ти можеш отримати «Золотий квиток» та відвідати Sky UP безкоштовно.

«Золотий квиток» надається учням шкіл, або учасникам інших дитячих навчальних та творчих закладів, які мають значні досягнення в освіті, спорті або творчості. Для того, щоб отримати «Золотий квиток» керівнику закладу чи колективу потрібно звернутися за телефонами: 097 107 80 80, 098 107 80 80 та зареєструвати повідомити про бажання взяти участь у акції.

i

МІСЦЕ СВЯТКУВАННЯ ІДЕАЛЬНИХ ДНІВ НАРОДЖЕННЯ!