Партнери

Little stars — брендовий одяг та взуття!!!

 

Світовий бренд одягу H&M. Дитячий одяг від 1 до 14 років

Великий вибір рюкзаків та сумок від українського виробника Tiger bags

Дитячий світ. Тут Ви можете придбати дитячі іграшки, оляг від 0 до 12 років, нижню білизну, панчішно-шкарпеткові вироби та різні дрібнички для діток.

Дитячий магазин Тяпа. Брендовий дитячий одяг різних європейських виробників від немовляти до 10 років. Приємні ціни. Постійне оновлення товару та гарна якість.

 

Боса ніжка, дитяче взуття

http://aliska.net.ua/

Компанія «Лотос-Інвест» — це команда професіоналів, яка з успіхом займається організацією та проведенням тренінгів, семінарів, конференцій, спрямованих на збільшення ефективності в різних сферах життя. Це стосується всіх сторін життя: від Бізнесу до Сім’ї, Творчості і Здоров’я.

http://lotos-invest.com/

Модні покази, fashion-події, оригінальні шоу-програми і видовищно-масові заходи, концерти і семінари, конкурси краси та стильні VIP-проекти, святкування днів народжень та корпоративні вечірки – ARTmodels знає, як організувати все це на найвищому рівні, аби Ви та Ваші клієнти були задоволені!

https://www.facebook.com/ARTmodels.ua/

АГЕНЦІЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ «КУКУСЯ»

https://www.facebook.com/kykysjarivne/

«Helen Doron» (Хелен Дорон) — англійська мова для дітей і підлітків від 3-ох місяців і до 19-ти років. Методика лідирує у світі вже 30 років, адже нею користуються більше 1000 шкіл у 35 країнах.

https://www.facebook.com/helendoronrv1/

 

 

ТОВ «Три Ведмеді» — виробничо-торговельна компанія, одна з найбільших виробників морозива та заморожених напівфабрикатів в Україні. 

МІСЦЕ СВЯТКУВАННЯ ІДЕАЛЬНИХ ДНІВ НАРОДЖЕННЯ!